niedziela, 23 listopada 2014

FASHION: Lovely autumn

Czy Wam ostatnio też tak szybko mija czas?
Ja niemalże mam wrażenie, jakby chwile przeciekały mi między palcami. Te trzy miesiące minęły, jak nie kilkanaście, a zaledwie kilka tygodni. Ciągle zdaje mi się, że to dopiero początek roku, a tymczasem nauczyciele zaczynają już wystawiać oceny proponowane.

Przepraszam Was bardzo za zaniedbanie bloga. Przyznaję się bez bicia, że nie mogłam w żaden sposób zmobilizować się do napisania niczego konkretnego, ani tym bardziej znaleźć czasu na sesję, czy przygotowanie materiału na posta. Z czego to wynikało? Myślę, że trochę też ze zmian, które przyszły wraz z początkiem września i przeprowadzką. Pewien etap życia już za mną i chociaż są chwile, w których chciałabym do niego wrócić; muszę iść dalej i nadążać za natłokiem nauki i obowiązków. Postaram się znaleźć czas, żeby tutaj zaglądać...no ewentualnie zrobię to kosztem ukochanej historii, chociaż tak bardzo uwielbiam spędzać z nią popołudnia.

Wiem, że powinnam wynagrodzić Wam tą nieobecność i przygotować coś bardziej kreatywnego, aczkolwiek, jeśli mam dodać posta w tym tygodniu, musi być to coś z działu 'fashion'. Jesień na dobre zagościła w mojej szafie i muszę powiedzieć, że wraz z nią, odnalazłam nową miłośc-ogromne, mięciutkie szaliki zdecydowanie skradły sobie moje serce. Kiedy siedząc na lekcji, czy w domu, cała owinę się jednym z nich (a posiadam już dwa cudowne egzemplarze!) czuję się, jakbym znajdowała się w cieplutkim łóżeczku. Nie polecam łączyć tego z nudnymi wykładami, grozi natychmiastową drzemką!

Dzisiaj chciałam pokazać wam jeden z szalików; który połączyłam z krótką rozkloszowaną spódniczką i skórzaną kurtką. Nie jest to może zbyt ciepły zestaw, ale na krótki spacer ulicami miasta nadaje się idealnie. Staram się korzystać z lżejszych ubrań, póki nie nadejdzie mróz i perspektywa zamarznięcia nie narzuci mi konieczności noszenia samych ciepłych, puchowych kurtek, których szczerze nienawidzę. Oby taka piękna, słoneczna pogoda utrzymała się jak najdłużej! :)
♥♥♥


♥♥♥

1 komentarz:

  1. Hej, nominowałam Cię do Liebster Blog Award :) Więcej informacji tu-----> http://tylkokatarzyna.blogspot.com/2015/04/liebster-blog-award.html

    OdpowiedzUsuń